Haber

Ankaragücü Taraftar Grubu Gecekondu ve Polisin Tutumunu Eleştirdi

Ankaragücü taraftar grubu “Gecekondu”, dünkü F.Bahçe maçı sonrasında çevik kuvvet polislerinin Ankaragücü taraftarlarına yönelik tutumuna ilişkin, “İlimizdeki kolluk kuvvetlerinin, bu duruma karşı yapıcı bir tutum yerine neden orantısız güç kullanmayı tercih ettiği merak konusudur. Ankaragücü camiasına geliyor. Tek dertleri sevgi olan taraftarlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” açıklamayı yaptı.

Ankaragücü, Süper Lig karşılaşmasında dün F.Bahçe’yi konuk etti. Başkent ekibinin 1-0 mağlup olduğu maçın ardından polisin Ankaragücü taraftarına yönelik tutumu tepki çekti. Ankaragücü taraftar grubu Gecekondu’nun konuya ilişkin açıklaması şöyle:

“Dün akşam oynanan F.Bahçe maçı sonrasında yaşanan olayları ve taraftarlarımıza yapılan müdahaleyi doğru bulmuyoruz. Şehrimiz kolluk kuvvetlerinin neden yapıcı bir tutum yerine orantısız güç kullanmayı tercih ettiği merak konusudur. Ankaragücü camiasına gelince, tek dertleri sevgi olan taraftarlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

doganyurthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu