Haber

Başkan İbrahim Sandıkçı Rüzgar Canik’te

Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, “Aşkımız Canik için çalışmaya devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’nın Cumhur İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı olarak bir kez daha aday gösterilmesi ilçede büyük sevinç yarattı. AK Parti Canik İlçe Merkezi önünde toplanan yüzlerce kişi, toplantıya katılmak üzere AK Parti Canik İlçe Merkezine gelen Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı’yı karşıladı. Canik’i Türkiye Yüzyılında proje ve yatırımlarla donatmaya devam edeceklerini belirten Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, “Türkiye Yüzyılında yeni proje ve yatırımlarla ilçemizi geleceğe taşıyacağız. “

Canik’e Durmak Yok

Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkanı Adayı İbrahim Sandıkçı, “Her alanda daha güçlü bir Canik için çalışmaya devam ediyoruz” diyerek vatandaşlarla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ettiklerini vurguladı. Canik Belediye Başkanı ve Millet İttifakı AK Parti Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “Görevde bulunduğumuz 5 yılda Canik’e değer katan, vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artıran birçok eseri ve hizmeti ilçemize kazandırdık. Aşkımız Canik için dün olduğu gibi bugün de hız kesmeden çalışmaya devam ediyoruz. Canik’te yenilik ve gelişim devam edecek. Türkiye Yüzyılında yükselişimizi sürdüreceğiz. Birlik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam ediyoruz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu