Haber

Gürcistan’ın tutuklu lideri Saakaşvili’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a taziye mesajı

Gürcistan’ın tutuklu eski Cumhurbaşkanı Mihail Saakaşvili, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremler nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a taziye mesajı gönderdi.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler nedeniyle liderlerden taziye çağrıları ve mesajları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a gelmeye devam ediyor. 1 Ekim 2021’de Gürcistan’da tutuklanan eski Cumhurbaşkanı Mihail Saakaşvili, tedavi gördüğü klinikten Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a taziye mektubu gönderdi.

Saakashvili, resmi sosyal medya hesabından Türkçe olarak yaptığı açıklamada, “Ülkenizde yaşanan trajedi nedeniyle lütfen en içten ve derin başsağlığı dileklerimi kabul edin. Gürcistan ve Ukrayna’da yaşanan trajediden derin üzüntü duyuyoruz ve yaşanan acıyı derinden hissediyoruz. oradaki vatandaşlar, kardeşlerimiz” dedi.

Erdoğan’ın bu sıkıntılı dönemdeki liderliğine duyduğu derin hayranlığı dile getiren Saakaşvili, “Eminim bu durumla başa çıkma biçiminiz, Türkiye’nin kargaşanın sonuçlarını olabildiğince aşmasına ve hayranlık uyandırmasına yardımcı olacaktır.” – Tiflis

huyuk-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu