Haber

Selena Gomez ve Zayn Malik aşık

haber Merkezi

Dünyaca ünlü model Gigi Hadid, kızının babası müzisyen Zayn Malik ile 6 yıllık ilişkisini iki yıl önce noktalamıştı.

Bu aşkın bitmesi ve evlilik hayallerinin kesintiye uğramasının sebebinin Zayn Malik’in Gigi Hadid’in annesi Yolanda Hadid ile tartışması olduğu iddia edildi.

Zayn Malik, Selena’ya aşık oldu

Magazin dünyası şimdi de bir aşk bombasıyla sarsılıyor. Bir döneme damga vuran One Direction grubunun eski üyelerinden Zayn Malik’in müzisyen Selena Gomez ile aşk yaşadığı iddia edildi.

The Sun’da yer alan habere göre taze aşıklar, New York’ta samimi bir akşam yemeği randevusuna çıkarak aşklarını ilan ettiler.

“Öpüşüyorlardı”

Bir ABD kaynak ikilisi için, “Selena ve Zayn el ele tutuşarak içeri girdiler ve öpüşüyorlardı. Birçok restoran çalışanı ve restoran müdavimi onları fark etmedi. Birlikte rahat görünüyorlardı ve bunun bir randevu olduğu açıktı.”terimleri kullandı.

Bu bağlantı ilk bakışta normal görünse de farklı bir detay var. Selana Gomez, aynı zamanda Zayn’ın iki yaşındaki kızı Khai’nin annesi olan eski model Gigi Hadid’in yakın arkadaşı.

Justin Bieber’ın eski sevgilisi

Justin Bieber ve Selena Gomez, Kasım 2012’de iki yıllık ilişkilerini sonlandırdıklarını açıkladılar. Justin Bieber, 2018 yılında eski sevgilisi Hailey Baldwin ile evlendi.

haber-zile.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu