Haber

Beynindeki Tümör Nedeniyle Acil Ameliyata Alınan Şimal’den İlk Fotoğraf Geldi!

2 yıl önce meme kanseri teşhisi konulan ve uzun bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşan 37 yaşındaki müzisyen Şimal, beyninde tümör tespit edildiğini açıkladı.

Önceki gün acil ameliyata alınan Şimal’den 8 saatlik operasyonun ardından ilk fotoğraf geldi. ?

Kaynak:https://www.hurriyet.com.tr/kelebek/h…

2 yıl önce meme kanseri teşhisi konulan ve uzun bir tedavi sürecinin ardından sağlığına kavuşan 37 yaşındaki ünlü müzisyen Şimal, yaptığı açıklamada zor günleri geride bıraktığını duyurdu: “Patoloji sonucumuz geldi; temiz.”

Ünlü müzisyen, geçtiğimiz hafta aldığı kötü haberle bir kez daha sarsıldı. Rutin kontrollerini yaptıran müzisyenin beyninde tümör tespit edildi.

Kuzey, sağlık durumunu takipçileriyle paylaşarak dua istedi: “Maalesef bu sefer beyinde tümör buldular. Dualarınızı beklemekten başka söyleyecek bir şeyim yok…” “Ameliyat” dediler, ben çok üzgünüm.”

‘Bu günlerin de geçeceğine inanıyoruz. Dualarınızla bize her zaman güç verdiniz. Bebeğiniz birazdan ameliyata girecek, 8 saat sürecek dediler. Bugün yoğun bakımda kalacak. Ve aramıza saf ve temiz olarak dönecektir. Güçlü kadınım, biraz bekle. Seni çok seviyorum.’

Şimal önceki sabah 8 saatlik ameliyata alındı. Şimal’in nişanlısı ünlü şarkıcının görüntülerini paylaştı; Ayrıca duygusal bir mesaj yayınladı:

Bir gün yoğun bakımda kaldıktan sonra normal odaya alınan Şimal’in bugün ilk fotoğrafı geldi.

Bunu “Her geçen gün daha iyiye gidiyoruz” notuyla paylaştı.?

Şimal’in bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.

bulanikhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu